Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2009, 18:02   #1
Skywarp
 
Skywarp's Avatar
 
Reputacja: 1 Skywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodze
Exclamation [Storytelling]Beast Wars - One More Time

Witam wszystkim

Podróżując po różnych forach RPG różnie się nazywałem, ale wam przedstawiam się jako Skywarp. Chcę wam zaproponować grę, która na innym forum nie mogła ruszyć ze względu na uniwersum z którego się wywodzi. Mowa tu o Transformers Beast Era. Wielu pewnie z was pamięta serial Beast Wars, w Polsce znany jako „Kosmiczne Wojny”. Chciał bym wam zaproponować grę właśnie w tych realiach.

Mamy identyczny początek jak w serialu. Możecie się wcielić w załogę Maximali i rozegrać
Beast Wars raz jeszcze, ale być może z innym zakończeniem. Dostępne są jako postacie oryginały lub własnego pomysłu poza Optimusem Primalem.
Czyli: Załoga statku eksploracyjnego Axalon po bitwie kosmicznej z statkiem Darkside, pod dowództwem Megrtaona II rozbija się na nieznanej, prymitywnej planecie z bogatymi złożami energonu. Sytsem będzie polegał na moim ulubiony „storyteling”

No i… (patrzy z przerażeniem na angielski scenariusz) trochę mi zajmie przetłumaczenie początku. Macie więc dużo czasu.


Karta Gracza

Nick Gracza:

Imię Postaci:

Frakcja: Predacony/Maximale

Beast Mode:

Opis wyglądu:

Historia:


Ja powiedziałem można wybrać istniejąca juz postać i wtedy nie trzeba pisać historii. Coś jeszcze...? Raczej nie. Czekam na wasze zgłoszenia i opinie.
 
Skywarp jest offline