Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 05:20   #3
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
A jednak udało mi się
Widno się pomalutku zaczyna robić... tak więc i zaraz trza będzie iść spać... jednak zanim to nastąpi...
Proszę Was aby w pierwszym poście każde z Was dokładnie opisało swą postać i podało jakieś personalia... nie na darmo w tej chwili niewiele wiecie na temat własnych imion czy avków :P
Po przedstawiajcie się sobie, poopisujcie swe postacie... liczę na zapał związany z nową sesją.. i mam nadzieje w tym tygodniu wrzucić jeszcze jednego posta

Tak więc mam nadzieje, że nie przeraził Was fakt.. iż MG naskrobał tak krótki wstęp... będzie tego więcej, klnę się na Paladine.... Tylko dozuje informacje
A teraz dobrej nocy
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline