Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 15:38   #10
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
... to my, tabun mężczyzn myślących tylko o jednym ....
Jak rozumiem miałeś na myśli to co faceci lubią najbardziej -> Swoje zabawki... młoty topory etc.??? :P

A teraz kilka kwestii organizacyjnych, bo pojawiają się pierwsze pytania na mailu:
- W klatkach jesteście bez broni i bez ekwipunku. Macie jednak Wasze ciuchy i pancerze.
- Bransolety, które macie na rączkach blokuję wszelkie akcje natury magicznej, nie dacie ich rady także rozerwać... nawet w przypadku trola :P
- Jak zauważyliście dialogi piszemy kursywą.
- Myśli proponuję zaczynać od "~" ale nie będę się upierał.
- Nie mam żadnych wytycznych co do rozmiarów Avka.
- Nie narzucam osoby w której macie pisać... róbcie to tak jak Wam jest wygodnie

Darujcie ewentualne niedomówienia... to moje pierwsze posty jako MG... obiecuję się szybko uczyć


edit: Alaron nie masz flaszuni... co gorsza po zabiegu piekliszcza jesteś trzeźwy jak świnka
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.

Ostatnio edytowane przez hollyorc : 25-07-2009 o 15:40.
hollyorc jest offline