Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2009, 01:04   #1
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
[Warhammer] Po prostu jeszcze jedna bitwa

Nad polami Ostermarku wznosiły się okrzyki: naprzód, nacierać, zniszczyć chaos.

W kwaterze dowodzenie Książe Von Gruben naradzał się ze swoimi dowódcami.

-Von Karas ty zaatakujesz lewą flankę, umożliwiając Von Mukowi atak z zaskoczenia, osławiać was będą nasze działa, macie zabić ich czempiona.- Mówił Książe.

Dotychczas siedzący w półmroku namiotu mag Aqshy, o imieniu Kestar ,wstał, podszedł do mapy pola bitwy, podniósł jedną z ołowianym figurek, uniósł ją na wysokość oczy i powiedział.

-Ja też mogę się na coś przydać.
-Możesz wspierać Von Karasa., wyruszacie jutro, przygotować się.-odrzekł książę.

Kestar przechadzał się po obozie, myślał przy tym: „po co ja się zgłaszałem do samobójczego zadania, oby mi się udało przeżyć”. Po tym poszedł do, tak zwanej, stołówki żeby coś zjeść.

-Poproszę coś ciepłego, jutro wyruszam.
-Nie mam na razie nic ciepłego.
-W takim razie kanapkę.

Mag otrzymał czerstwy chleb z kawałkiem sera, pomyślał, „jeśli armia tak walczy jak gotuje to nie poradzimy sobie z kulawym goblinem”, zjadł jednak nie marudząc wiedząc że na nic lepszego liczyć nie może. Wstał, podszedł do swojego namiotu i zaczął się pakować na wypadek wymarszu.

Następnego dnia wezwał go Kiąże Von Gruben.

-Odwołujemy tą akcje gdyż wczoraj nasza kompania kawalerii rozgromiła tą małą armie chaosu, przygotuj się do wymarszu.
************************************************** **************

Niech was nie zmyli tytuł kampanii, nie będzie to przygoda wojenna, po prostu muszę mieć usprawiedliwienie na to że gracze będą spotykać grupy uchodźców.

Teraz sprawy organizacyjne, zaczynacie w mieście Wurtbad.
Posty co 2-3 dni, jedna profesja z trzema rozwinięciami, statystyki do wylosowania, klasy dowolne, umiejętności wg podręcznika gracza, ale to chyba oczywiste, historia na ok. stronę A4..

Wysyłać na PW, wysłanie proszę potwierdzić w temacie.

Rekrutacja trwa do 21 sierpnia.

Potrzebuję 4-6 graczy.

Oczywiście moje posty będą dłuższe od tekstu wprowadzającego.
 

Ostatnio edytowane przez pteroslaw : 30-07-2009 o 09:32.
pteroslaw jest offline