Wątek: Mrokopedia?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2009, 16:24   #2
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Powiało grozą od ostatniego zdania.

Według mnie sens miałoby przysiąść nad podstawkami do Changeling: The Dreaming i Wraith: The Oblivion. Na pierwszy z tych dwóch systemów zapotrzebowanie na takie opracowanie jest z tego co zauważyłem spore - spotkałem sporo osób które narzekają że z chęcią by poznały system ale przeszkadza im bariera językowa, przy jednoczesnym braku dostępności podręcznika podstaowwego w innej niż elektorniczna forma. Można by przetłumaczyć sam rdzeń danego systemu, pozwalający grać - naturę istoty, realia w których się obraca, frakcje, zdolności. Niestety wymagałoby to kilku ludzi i wcale nie chodzi tu tylko o osoby które znają bardzo dobrze angielski, ale raczej o te potrafiące efekt tłumaczenia przerobić na poprawną polszczyznę, o korektę...

No a tak konkretnie - są jacyć poważni chetni na zrobienie czegoś takiego z Odmieńcem na przykład?
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem