Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2009, 16:50   #1
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
[D&D 3.0/3.5] Ciemność - Księga Druga (+18) Komentarze

No to zaczynamy kolejną sesję!


Powitać serdecznie więc wszystkich graczy, zarówno nowych, jak i już "zmolestowanych" :P


Na początek parę słówek wyjaśniających co i jak z sesją...

- Imiona piszemy normalnie, bez pogrubiania
- Dialogi od myślnika i zwykłą czcionką
- Myśli kursywą (i oczywiście od myślnika)
- W razie jakich wątpliwości, i by pomóc MG, piszemy w postach drobnym druczkiem na końcu info dotyczące ewentualnych czynności BG, stosowania umiejętności, rzucania czaru itp.
- Posty co tydzień, bez jakichkolwiek zmiłuj się i czekania, niestety, ale czasem tak dochodzi, gdy cała grupa czeka na 1 osobę, przez co sesja się wlecze. Może i brzmi to nieco brutalnie, jednak tak będzie moim zdaniem najlepiej, na spóźnialskich więc nie będziemy czekać, niezależnie, czy będzie akurat walka czy nie.

Teraz bardziej przyziemnie. Rozpoczynając tą sesję nieco ryzykuję wiem, że to dziwnie brzmi, jednak mam serio masę zwykłych, życiowych obowiązków, mogą więc być czasem zgrzyty, odpukajmy jednak w niemalowane. W razie jakichkolwiek zapytajników, problemów i problemików piszcie tu w komentarzach, oraz oczywiście na moje gg i pw (na pw odpowiem prędzej :P ).

To chyba wszystko, pomarudziłam, postraszyłam, czas więc doprowadzić BG już do całkowitego osiwienia...

Pozdrawiam!


PS:

Od poprzednich wydarzeń minął miesiąc.

Ci co przeżyli pierwszą cześć awansują na kolejny level, szczegóły już niedługo każdemu z osobna
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 08-08-2009 o 16:55.
Buka jest offline