Wątek: Mrokopedia?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2009, 12:27   #5
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
o udostępnienie materiałów.

Są one przepisane z polskich podręczników i tak (a część jest tłumaczeniem angielskich) i głupio by było robić tę samą robotę dwa razy tylko dlatego, że ktoś sobie zastrzegł prawa autorskie do tłumaczenia.

Cytat:
Przydatne byłyby też opisy wszelakich niegrywalnych istot, coś na kształt bestiariusza i tak dalej.
Owszem

Taka wiki byłaby nieograniczonym źródłem przy sesjach choć trochę ocierających się o cross-over.
Bo czasem gdy tworzę postać, a zależy mi na jakimś niuansie, mam odpalone więcej niż 5 podręczników, co sprowadza WoDa do D&D

Gdyby ktoś to dźwignął (założył wikię darmowo), mógłbym sporządzić stronę główną na przykład Ktoś inny musiałby ułożyć barwy szablonu, logo i pierdółki, no i bez chętnych (przynajmniej 10 zapalonych wodowców) nie ma co zaczynać.
 

Ostatnio edytowane przez Lunar : 09-08-2009 o 12:39.
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem