Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2009, 22:22   #5
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
darlar - ban na miesiąc. Zaraz wytłumaczę dlaczego i dlaczego na tak długo.

To co dziś przeczytałem na SB czyli:

- rasistowskie zagrywki,
- straszenie kogoś "daniem mu w ryja",
- czy obrażanie innych użytkowników,

To wszystko jest NIEZGODNE z regulaminem. Regulamin jest prosty i nieskomplikowany, więc darlar na swoje 24 lata powinien go przeczytać ze zrozumieniem. Niestety. Po raz kolejny chciałem przypomnieć, że rejestrując się na LI akceptujecie regulamin i podpisujecie się pod przestrzeganiem go.

Chciałbym też przypomnieć, że darlar:

- wielokrotnie był już warnowany, z miernym skutkiem jak widać,
- niejednokrotnie operuje rasistowskimi uwagami, czy obraża ludzi upośledzonych vide. "dzieci chore na mózg"w którymś poście w rekrutacji.

Nie mam zamiaru więcej jego grzeszków przytaczać, bo litania by się z tego zrobiła.

Dajemy darlarowi miesiąc odwyku od LI na przemyślenie swojego postępowania. Jeśli wróci i będzie zachowywał się poprawnie to ok. Jest jeszcze jedna sprawa, jeśli po tym banie wróci i znowu będzie robił to co robi, to więcej nikt nie będzie go już ostrzegał czy warnował. Po prostu dostanie bana na zawsze. Chcę by to było jasno powiedziane i sam zainteresowany był świadom jego obecnej sytuacji.

To by było tyle.

Pod banem podpisali się: merill i Kerm.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline