Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2009, 08:30   #20
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 6994 Kelly ma wyłączoną reputację
Dzieł Sapkowskiego nie lubię, znaczy uważam je za znajdujące się w zakresie: od przeciętnych - opowiadania do totalnie niestrawnych - powieści. Ale gra była świetna, co nie znaczy, ze nie może być jeszcze lepsza.

1. Zwiększenie ilości zbroi oraz podział na poszczególne elementy uzbrojenia.
2. Możliwość kreacji swojego bohatera, czyli grasz kimś spoza znanych postaci, ale spotykasz bohaterów Sapkowskiego. Fajnie byłoby grać kimś innym niżeli wiedźmin. Zdecydowanie bliższy jest mi bowiem osobnik, którego sam wymyślę oraz pokierują, niżeli ktoś narzucony.
3. Do walki nic bym nei dokładał, bo zmienienie tego w hack&slash całkowicie zniszczy roleplayingowanie. Kiedy skupiasz się na klawiszologii i łomotaniu przeciwników to siła rzeczy fabuł cierpi.
4. Zakończenie wątku romansowego zrobiono nijakie. Wybierało się jedną lub drugą i praktycznie tyle. Poza wsparciem późniejszym, które było czysto wojskowe, a nie fabularne, nic się nie działo. Niechby dostał w kolejnej części od niej patelnią po głowie, albo cokolwiek, ale niech będzie jakieś podsumowanie tego wyboru.
5. Pozostałe elementy bym utrzymał. Moim zdaniem formuła użyta w grze nie wyczerpała się jeszcze, dodając owe niewielkie poprawki można na niej jeszcze sporo pojechać.
 
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem