Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2009, 17:44   #6
Vavalit

Vavalit's Avatar

Reputacja: 65 Vavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znany
A wiec zaczynamy. Jak pisałem wcześniej. Opisujecie wszystko to co siedziało po śmierci. Liczę na improwizację. Począwszy od postaci, skończywszy na miastach (ale nie tych 10 największych) i wydarzeniach (ale nie na skalę globalną). Także improwizujcie ze stworami, wszytko co nam mity i wyobraźnia przyniosła.

Jeszcze trzeba dodać coś o końcówce. Jak widzicie końcówka to swoisty wstęp do konkretnej kampanii. Most został zajęty przez wroga, demony się organizują, a Idop zostaje zajęte. Muszę jeszcze wspomnieć o samej bitwie o Idop, jest ważna, a ja potraktowałem ją po macoszemu (czasu brakło). Jednak daje to wam pełne pole do improwizacji, co wykorzystajcie. Jest kilka zasad odnośnie bitwy:
- musimy przegrać,
- każda postać albo zostaje ranna, ucieka albo cos innego,
- kończycie utratą przytomności albo wyjściem z miasta albo przeczekaniem bitwy,

Piszcie. W razie pytań walić na pw albo tutaj.

Jutro postaram się wstawić mapkę okolicy (co się przyda do rozeznania ogólnie terenu).

Bym zapomniał. Uprasza się wszystkich graczy o wstawienie avatarów.

Ostatnio edytowane przez Vavalit : 10-08-2009 o 18:36.
Vavalit jest offline