Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2009, 18:50   #1
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
[Storytelling Grand Theft Auto] Gorączka w Liberty (18+)

Warszawa, Polska, 15 lipca 22:03

-Możesz to powtórzyć?

-Lecisz do Ameryki. Jutro o 7:15 pakujesz swoją dupę do samolotu i nie chcę słyszeć w tej kwestii słowa sprzeciwu.

Dym z papierosa rozwiewany leniwie kręcącym się wiatrakiem wypełniał cały pokój. Zapach potu mieszał się z wonią alkoholu i taniej wody kolońskiej. Nikt z obecnych tu ludzi nie cieszył się ze spędzenia w tym pokoju najbliższych kilku minut.

-A kim ty kurwa jesteś, że mówisz mi gdzie ja mam lecieć he?

Ogolony chłopak około 20-stki nie chciał najwidoczniej wypaść blado na tle swojej ekipy. Czuł na sobie ich spojrzenia i nie zamierzał wyjść na frajera. Nawet jeżeli z góry wiedział, że zrobi to co ten mu karze wypadało przy tym zachować twarz.

-Johnny jestem tym kto mówi co masz robić a ty to robisz. Jeśli powiem skacz skaczesz, jeśli powiem odstrzel sobie jaja to ty robisz. Czy czyni to ze mnie twojego alfonsa? Gówno mnie to obchodzi. Myśl sobie co chcesz. Możesz wziąć swoich ludzi ze sobą, ale na boga ubierzcie się jak ludzie.

Zakończył przemowę rzucając na stół wypchaną kopertę obok kilku biletów pierwszej klasy do Liberty City.

-Na drobne wydatki.

Chłopak patrzał na to co ma przed sobą próbując zebrać myśli. Zacisnął zęby wiedząc, że nie może odgryźć się swojemu rozmówcy.

- Lepiej mi powiedz co do cholery mamy robić w Liberty City? Czemu Rocco nie może polecieć?

-Niestety Rocco miał mały wypadek z sercem, z tego co słyszałem zaszkodził mu nadmiar panienek i narkotyki. To prawdziwa strata.

Człowiek w białym garniturze poprawił okulary na nosie i zaciągnął się papierosem. Chłopak wpatrywał się w niego bez słowa zapewne godząc się z sytuacją.

-Także mam nadzieje że się rozumiemy. Po wylądowaniu odbierze was ktoś od Rosjan. Zobaczycie towar i przypieczętujecie współpracę.

Chłopak wstał od stołu po czym włożył do kieszeni kurtki pieniądze i bilety.

-To bonus na drogę żeby nie było wam smutno panienki.

Mężczyzna w garniturze rzucił nieduży woreczek w kierunku Johnego. Ten szybko złapał go w locie.

-Wal się. Idziemy chłopaki.

Mężczyźni szybkim krokiem skierowali się do wyjścia. Zaraz potem huk trzaskanych drzwi odbił się echem po pokoju.

Człowiek w białym garniturze spokojnie dopalił papierosa i spojrzał na zegarek. Kilka sekund później rozległ się dzwonek komórki w kieszeni marynarki.
-Tak, nie musi się pan już martwić o tych idiotów. Wszystko idzie tak jak się umawialiśmy.
Zamknął klapkę telefonu i starannie zgasił papierosa w przezroczystej popielniczce.

-Teraz to dopiero wdepnęliście w gówno chłopaki. Po same jaja.

Wybuchł niekontrolowanym śmiechem który dał się słyszeć jeszcze przez dobrą chwilę.

---

Witam szukam od 3 do 5 graczy którzy są zainteresowani współczesnymi klimatami gangsterskimi. Nie ukrywam, że za inspiracje do sesji posłużyły mi filmy typu "Człowiek z Blizną" "Chłopaki z Ferajny" i kilku innych, ale głównie opieram się na słynnej serii gier marki GTA. O czym to będzie? Zaczynacie jako zwykłe zera i od was zależy czy uda się wam wspiąć wyżej w hierarchii przestępczej, wylądować w więzieniu, zostać wtyką policji, zmienić swojego pracodawcę lub działać na własną rękę. Będzie to oczywiście storytelling i liczę na sporą kreatywność graczy. W sesji będziemy używać prawdziwej mapy miasta Liberty które jest odpowiednikiem Nowego Yorku, jednak jest spora szansa że akcja przenosić się będzie także w inne miejsca. Będzie spora swoboda, także nie trzeba będzie trzymać się cały czas w grupie i robić dokładnie to czego wymaga szef. Czasem jednak dostaniecie zadania które tego wymagają. Zadania często możecie wykonać na wiele sposobów, nie zdziwcie się też kiedy coś nie będzie tym na co wygląda albo kiedy nieudana misja spotka się z konsekwencjami niezadowolonego pracodawcy.

Czego wymagam w KP?
Wygląd: Szczegółowy oczywiście z jakimś zdjęciem.
Historia: Nie musi być szczegółowa. Do momentu wylądowania samolotem w Liberty City.
Wiek: Oczywiste.
Narodowość: Pochodzenie postaci będzie tu odgrywało dość znaczącą rolę i nie musi być ona polska.
Charakter: Jak reaguje na nią otoczenie, jak współpracuje w grupie. Czy ma skłonność do nałogów, jak radzi sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.
Preferowana broń: może być kilka.

Sesja ma znaczek +18 bo jak wiadomo takie klimaty są dość brutalne.
Z góry też zaznaczam że postać nie musi być typowo zła, może mieć swoje powody dla których zdecydowała się działać poza prawem. Wstępnie jeden post na tydzień chociaż jak wszyscy się wyrobią to może być częściej i oczywiście jak ktoś chce pisać kilka postów w tygodniu po swoich poprzednikach to także nie ma przeszkód. Rekrutacja potrwa do końca sierpnia albo do czasu jak zbiorę odpowiednią ilość KP, które należy wysyłać na PW. W wypadku braku zainteresowania nie będę prowadził sesji z mniej niż 3 osobami. Spodziewajcie się pokręconej filmowej fabuły. I to wstępnie byłoby na tyle, także powodzenia przyszli złodzieje samochodów, mordercy na zlecenie i handlarze narkotyków!

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 10-08-2009 o 18:57.
traveller jest offline