Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2009, 10:37   #7
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
No tak, to mogło wydawać się dość niejasne. Początkowo zakładałem, że wy nie będziecie mieli nic wspólnego z bandą Johnego, bo ta postać miała służyć jedynie za wprowadzenie. Teraz dochodzę jednak do wniosku, że podoba mi się pomysł Aeraldo. Postacie nie znały się wcześniej, dopiero co poznały Johnego, były jednak razem z nim u faceta w białym garniturze. Czyli wiecie tyle co usłyszeliście odnośnie waszego wyjazdu. Po prostu to młoda ekipa ludzi przydzielonych dopiero co Johnemu. Dzięki temu uproszczeniu mogły one wcześniej operować zupełnie oddzielnie gdzie wam się żywnie podoba aż do momentu spotkania Johnego w Warszawie i podróży samolotem. Czemu ta grupa została skompletowana właśnie w tym momencie? Tego dowiecie się już w trakcie samej sesji bo nie chcę dawać wam żadnych szczegółów odnośnie fabuły.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline