Wątek: Mrokopedia?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2009, 15:22   #7
Boruta
 
Boruta's Avatar
 
Reputacja: 1 Boruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputacjęBoruta ma wspaniałą reputację
To ja chętnie się dołożę jeśli chodzi o arty odnośnie
Mag:Wstąpienie - całość (polska podstawka i dodatki) plus informacje z Traditionbooków
Wampir:Maskarada - tak samo podstawka i polskie dodatki, angielskie clanbooki kiedyś tam czytałam
Changeling: the Dreaming - no tu głównie podstawy, nie będę udawać, że jestem skończonym ekspertem
a poza tym wariacje systemowe: Mage: Dark Ages, Sorcerer Crusade i Wampir (Dark Ages mniej ale za to mam nieźle opracowane Victorian Age... Choć tam niekoniecznie jest dużo do dodania)
No a poza tym nie mam nic przeciwko przysiadaniu nad innymi systemami, Wraitha też coś ugryzłam tyle że nie pokochałam go od pierwszego wejrzenia więc porzuciłam chwilowo, a i Demona mogłabym powolutku rozpracować. Tylko Mumii nie tykam i nie będę (uraz sesjowy) . To tyle ode mnie
 
Boruta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem