Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2009, 10:50   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
[Autorski] Sala Luster

Opis sesji:

Wyobraź sobie miejsce w którym wszystko jest możliwe. Wampiry chodzące w świetle dnia, wielkie prężne ślimaki pełzają po okolicy szybciej niż rozpędzony pociąg czy też przyjemne i towarzyskie diabły odnoszą się do ciebie jak do najlepszego kumpla. Jeśli nie możesz sobie tego wyobrazić sesja Sali Luster ci się nie spodoba.

Wplątani w toczącą się wojnę, pomiędzy mieszkańcami tego dziwnego miejsca a ludźmi chcącymi z jakiegoś powodu je zniszczyć, gracze próbują za wszelką cenę przeżyć. Nic co do tej pory doświadczyli w realnym życiu nie mogło ich przygotować na pełne niepokoju dwa dni w Thagorcie.

Mistrzowie:
Kabasz
Lilith



Gracze:
Rewan jako Mike Sheff
Grabi jako Charles Dolin
Rudaad jako Aleksandra Nassau
Lhiannan jako Dominique Nightsmitch
Glyph jako Reynold Burke
Howgh jako Jonathan Noys
Sonadora jako Ivet Miscosillas
Kaworu jako Julian Matczyński
Johan Wattherman jako Tyburcjusz Pizarro
Thantien Deadwhite jako Michał Stoica
Mistyk jako Mario Sotti
Vivianne jako Juliette Black
Mataichi jako Dedal


Data rozpoczęcia sesji: 22 listopada 2008
Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...ster-18-a.html

Data zakończenia sesji: 14 sierpnia 2009

Komentarz MG:

Było fajnie, temat ten założyłem, aby dowiedzieć się gorzkich bądź też słodkich opinii od swoich graczy a także osób zaznajomionych z sesją. Choć scenariusz pierwotny został zrealizowany w minimalnym procencie (tak się złożyło) myślę, że daliśmy radę wspólnie rozegrać dynamiczną i ciekawą sesję.

Wielkie podziękowania dla Lilith za współmistrzowanie, włożyłaś w tą sesję wiele wysiłku i wiem, że przy własnym projekcie będziesz boską MG.

Gratuluje wszystkim graczom, którzy mieli (nie) przyjemność współtworzyć Salę Luster. Mam nadzieję, że wam się podobało i zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami w tym temacie
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem