Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2009, 09:18   #22
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
1. Zbrojom mówię stanowczo nie. No, chyba, że chodzi wam tylko o kurtki i inne elementy stroju typu rękawice, spodnie, buty itp. dające różne profity do współczynników. To w sumie można by dodać, ale zbroi i hełmów kategorycznie nie.

2. Nie, nie i jeszcze raz nie. Ta gra nazywa się Wiedźmin i opowiada o Geralcie z Rivii. Nie wyobrażam sobie żebym odpalał drugą część Gothica i zamiast Bezimiennego daliby mi do wykreowania jakiegoś metroseksualnego nowego bohatera, któremu najwyraźniej wyrwano język, bo nic nie mówi przez całą grę. Jedyną tego typu postacią, którą zapamiętałem był stworzony przeze mnie Darrel z KOTOR-a. Jeśli już nie Geralt to przynajmniej jakiś inny wiedźmin wykreowany przez twórców.

3. W walce wystarczyłoby dodać nowe animacje i ciosy. Może jeszcze znak Heliotropu, ale trudno mi sobie wyobrazić jego zastosowanie.

4. Takie rozwinięcie fabuły i wątków romantycznych byłoby bardzo miłe.

Zgadzam się z Alaronem, że postacie ważniejsze postacie dla fabuły powinny się różnić od pozostałych. W Edycji Rozszerzonej zostało to trochę poprawione, ale nie całkiem.

A ten brak wykonywania skoków mnie nie drażnił. Zresztą jakoś nie mogę wyobrazić sobie Geralta fikającego przez płoty publicznie pośród tłumów. Można skakać tylko podczas walki i było to całkiem fajne. Bawiłem się z zabójcami atakującymi nocą wiejąc do tego zaułka z murkiem i, gdy się zbliżyli, przeskakując na drugą stronę. Musieli się trochę nalatać nim ich litościwie pociąłem.
 
wojto16 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem