Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2009, 13:24   #2
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
O temacie tekstu nie będę się wypowiadał, gdyż nie mam za bardzo do tego kompetencji (choć przyznam, że zdołałem zaobserwować tragizm i zidiocenie czwartej edycji DnD...). Zwrócę jedynie uwagę, że przydałoby mu się podzielenie na częstsze akapity oraz przeredagowanie - tu i tam natknąłem się na jakieś błędnie napisane słówko czy literówkę. Poza tym jest ładnie, klarownie, rzeczowo. Choć pewnie osoby zaznajomione z tematem i tak będą dyskutować...

Mam jedynie nadzieję, że oznaka tej wszechobecnej tendencji do ogłupiania nowych produkcji (no na miłość boską... gry komputerowe, tradycyjne RPG-i też? Litości...) nie powoduje, że nie da się już w żaden sposób wyjść na światło dzienne z czymś nowym, nieogłupionym. Bo jeśli powoduje, to pora umierać...
 
Zu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem