Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2009, 17:41   #6
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Jak dla mnie, czyste czarnowidztwo.

Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z Zapatashurą, ale napiszę też coś od siebie.

Role-playing musi się rozwijać jak każda rozrywka, jeśli nie będzie się rozwijał to po prostu upadnie. Jestem całkowicie przeciw robieniu z RPG rozrywki "elitarnej". Erpegi bedą przechodzic zmiany czy tego chcemy czy nie, ale to, że wyjdzie nowa edycja, nie oznacza że stara staje się bezużyteczna. Są osoby ktore nadal swietnie sie bawia grajac w Tetrisa. Ja osobiście lubie mieć wybór. Naprawdę, czy jesteśmy tak wielce krzywdzeni przez wydawców, kiedy dają nam wybór między pierwszą, drugą, trzecią itd. edycją danego systemu, zamiast karmić nas ciągle tą samą grą?

Poza tym wszędzie widze tylko swiat mroku, swiat mroku, swiat mroku... Ja rozumiem, ze to jest wspanialy system, sklaniajacy do glebokich przemyslen, ale czytając miałem wrażenie jakby Johan uważał go za jedyny słuszny system.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem