Wątek: Mroczne Wieki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2004, 22:55   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Mroczne Wieki

Nie miałam jeszcze przyjemności zagrać ani poprowadzić Mrocznych Wieków, ale ostatnio dopadła mnie myśl, żeby spróbować zdziałać coś w tym kierunku. Chciałam zapytać o Wasze doświadczenia prowadzenia czy grania Wampirami w średniowieczu. W jakich czasach preferujecie grę? Czy lepiej we wcześniejszych (VI - VIIIw) czy może bliższych czasom nowożytnym (XIV) a może w czasach Mistrza Kochanowskiego i Renesansu? A realia historyczne? Czy trzymacie się sztywno historii, Wasi bohaterowie biorą udział w ważnych wydażeniach, mają wpływ na władców i wojny, czy może raczej naginacie świat do swoich własnych potrzeb? No i miejsce akcji - Polska? Francja? Anglia? Ameryka (Indianie )? Czy jakieś leśne ostępy zdala od świata i jego wielkiej historii?
Ja zastanawiałam się nad okolicami Wikingów i realiami panującymi w tamtym czasie. Myślałam też nad rozszerzeniem ich wpływów na nieco większą skalę - kolonizacja Ameryki, zdobycie prawie całej Europy i takie tam Ale to dopiero faza planów i snucia marzeń
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem