Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 11:47   #4
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Aschaar napisał:
Cytat:
To się po pierwsze przywitam

Po drugie mam pytania w kwestii ogólnej. Zakładam, że hasło do skrytki w Banku Gdańskim i instrukcje mamy (który z nas ma klucz)? Ogólniej, że obaj zgodziliśmy się na "wykonanie woli zmarłej" i rola kancelarii się zakończyła?

Dunin na pewno zwróci uwagę inspektora na mężczyznę siedzącego w restauracji...
Ja też witam i już odpowiadam.
Kopertę z hasłem, szyfrem, adresem i kluczem oczywiście macie ze sobą. Przyjęłem, że skoro Yvain zajął się rozmową telefoniczną to Twoja postać Aschaar ma zawartość koperty.
Dwa zgodziliście się wstępnie na wykonanie "woli zmarłej". Pan Jasiński wypisał wam czeki na sumę o której mowa w testamencie. Oczywiście możecie w każdej chwili zrezygnować. Choćby wymawiając się obawą o własne życie, ale tak jak powiedziałem wcześniej nie oznacza to końca przygody dla waszej postaci.
Rola kancelarii ograniczy się już tylko do przekazania majątku Weroniki odpowiednim instytucją charytatywnym. Zajmą się tym synowie pana Jasińskiego.
Trzy jeżeli zwrócisz uwagę inspektor na młodego człowieka, który was obserwował zauważysz że wychodzi on szybkim krokiem z hotelowej restauracji.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline