Wątek: Second Life PBF
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 15:42   #5
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Brałem już udział kilka razy w takich grach [nawet mistrzowałem raz, czy dwa] i szczerze przyznam, że mam mieszane odczucia.

Przede wszystkim w takich projektach głównym problemem jest czas i wszystko, co z niego wynika. Dajmy na to taką sytuację: jeden gracz wchodzi do lokacji [tematu] X o godzinie 12:00 czasu gry. Drugi gracz wchodzi tam o godzinie 13:00 czasu gry. Przez pięć kolejnych dni w świecie rzeczywistym gracz pierwszy regularnie pisze nowe posty i jego akcja posuwa się o tydzień w świecie gry. Ten drugi gracz nie odpisuje w ogóle i dla niego w grze ciągle jest godzina 13:00 tamtego dnia, kiedy wszedł do lokacji. Tym sposobem dwie postacie znajdują się rzekomo w tej samej lokacji, a w innych... hmm, realiach czasowych. I to jest właśnie gópie :'P
 
__________________
Gadu: 1691997, zadzwoń! ;'x
Fehu jest offline