Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 23:46   #10
Satan^^
 
Satan^^'s Avatar
 
Reputacja: 1 Satan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Duch Zobacz post
Chciałbym tylko wiedzieć jakim numerkiem okraszona jest przeciętna umiejętność przeciętnej osoby (skoro 6 to porozumiewanie się monosylabami ) czyli przeciętnie zręczny chłop ma współczynnik zręczności na poziomie ... ?
Współczynnik zręczności na poziomie 10 ORAZ siłę na poziomie 10. Logicznie rzecz biorąc, obie te cechy są porządane by wzbić się w powietrze. Toteż ja w swoich małych "gmowych" obliczeniach będę używał średniej tych dwóch cech. Stąd też powiedziałem, że jeśli postać będzie miała intelekt oraz mądrość na poziomie 6 będzie porozumiewała się tylko monosylabami ! Tak swoją drogą zostawcie tę mechanikę w spokoju, lepiej napisz dobrą historię !

EDIT: Oficjalnie przedłużam rekrutację do 10 września, szczerze mam nadzieję, że znajdzie się kilku fajnych graczy gotowych na tę epicką przygodę !
 
__________________
It's all part of a plan ...

Ostatnio edytowane przez Satan^^ : 01-09-2009 o 23:00.
Satan^^ jest offline