Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2009, 10:11   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] Cena Życia

Witam.

Jako, że chciałbym, by sesja dobrze wypadła, kilka zasad. Ci, którzy już u mnie grali również warto by się zapoznali.

-standardowo piszemy w 3 osobie czasu przeszłego, jak opowiadanie, pewne zmiany stylów będą jednak dopuszczalne
-nie pogrubiamy imion, nie zmieniamy kolorów czcionki
-dialogi od myślnika i kursywą, myśli jeśli ktoś chce zapisywać konkretne - kursywą i otoczone tyldą (~)
-avatarki maksymalnie 200 pikseli szerokości
-piszemy 1/2 razy na tydzień, będę podawał terminy - najczęściej będziecie dostawać 3-5 dni na odpisywanie w zależności od tego, ile do napisania będzie

Z rzeczy mniej skonkretyzowanych:
-Posty solidne, dobrej długości i szczegółowe - ja ze swojej strony obiecuję to samo, nie będzie tu przeskakiwania akcji, a czasowo będzie dość skondensowane.
-NPC to sprawa jak zwykle płynna - w mniej ważnych kwestiach będzie można nimi kierować, zwłaszcza jak ktoś wprowadzi własnego - ale w większości przypadków odgrywam ich ja i rozmowy będziemy najwyżej przeprowadzać na PW/gg. Prędzej czy później każdy załapie jak to u mnie działa.

Prosiłbym o próbę wczucia się w klimat. Bez pomocy z Waszej strony nigdy nie uda nam się zrobić sesji, która byłaby na prawdę horrorowata - długie przerwy między postami i ogólny fakt pisania na forum sprawia, że klimat się rozmywa, a tego spróbuję uniknąć. Dużo daje czucie tzw. "szczegółów". W tym również traktowaniu npców jako równym Wam, przedmiotów jako istotnych elementów świata etc. Nie będziecie tu bohaterami, trzeba o tym pamiętać.

Mój post zapewne w okolicach weekendu. Quartz na razie niedostępny, dodatkowo możliwe, że w najbliższym czasie dołączy jeszcze jedna osoba, która nie mogła stworzyć karty w sierpniu. No i nie odezwała się do mnie jeszcze jedna graczka, mam nadzieję, że dziś się wyrobi.

Pozdrawiam
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline