Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2009, 17:33   #1
Johan Watherman
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 3271 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
[Mag: Wstąpienie] Lot Kruka – rekrutacja dodatkowa

Lot Kruka


Cisza panowała nad zamarzniętym jeziorem. Umbralny księżyc spowijał je srebrzystym blaskiem, wiatr tlił się dookoła jakoby lękając się wedrzeć na środek. Ciszę zmąciło pukanie. Najpierw spokojne, miarowe, a wnet przerodziło się w dźwięk bębnów wojennych uderzających spod lodu. Mroźne powietrze wcinało się w płuca, krążyło w ciele, pochłaniało kolejne jego części. Drżenia, brak czucia i przeraźliwe uczucia bycie obserwowanym. Spod gładkiej tafli lodu można było zauważyć twarze lodowych topielców. W głuszy rozległo się wycie, przeraźliwe wycie niczym zranione serce tego bluźnierczego miejsca. W oddali snuła się czarna postać, niczym plama oleju na granatowym niebie przysłaniająca wielkie sosny, istota z mroku i śmierci. Z każdym jej poruszeniem uderzania spod lotu zamierały, a nabierały moc dalej. Kawałek lodu pękł.
Ciemność, krzyk w ciemności. Delikatna dłoń przerażonej kobiety straciła lampkę nocną. Zapaliła się, a dziwaczne cienie zaczęły tańcować, przybierać dziwaczne kształty. Odbicie starty książek stało się naprawdę upiorne, a poduszka mogła robić za ohydne monstrum. Odsysała spoko, nabrała domowego powietrza, a po jej skórze przebiegł niebezpieczny dreszcz. Odgarnęła kręcone blond włosy, uśmiechnąwszy się niemrawo do samej siebie. Przypominała malowaną lalkę. Pociemniało jej w oczach.


Trochę się skład posypał i zostało mi za mało osób grających. Mam w sesje nawet cztery miejsca. Poszukuję:
-osoby która przejmie postać Siergiej Bielyj. Wymagana znajomość sesji. No i Siergiej umiera aktualnie ale raczej z tego wyjdzie.
-osoby która przejmie postać Inna Morozow. Wymagana znajomość sesji. Ponadto postać jest zauroczona fundacyjnym muzykiem.
-osoby która stworzy nowa postać wedle zasad w rekrutacji. Nie wymagam przy tym dokładnej znajomości sesji lecz tylko pobieżnego jej przejrzenia czy pogadania z kimś aby mniej-więcej orientować się co się stało. Z BNam jest łatwiej – w komentarzach znajduje się ściągawka. Taka osoba dołączyłaby za parę kolejek i nie dostała zaproszenia od Fundacji. Samowolne wsparcie, komunikacja nawaliła czy szukanie miejsca po pogromie swojej kabały – do wyboru.
-osoby która zrobi postać jak z podręcznika podstawowego. To miejsce zależne jest od trzeciej osoby i postacie mają być robione razem. Oczywiście, chodzi o osobę nią w Magu, a związek między postaciami jest uczeń-mistrz. Jeśli grałeś mało ale znasz mechanikę i tylko czasem masz problemy – tworzysz postać z nadecznika podstawowego. Jeśli wcale, też ale 11 puntów wolnych, Arete 2 i 3 punkty na Sfery. Oczywiście w tym wypadku podczas uzgadniania postaci do mistrz należy pomoc z mechaniką. Reszta objaśnienia magy to już raczej w sesji fabularnie

Pomiędzy ulicami moskiewskich przedmieść minęła czarna wołga. Bielona wiąż padającym śniegiem. Stare bloki noszące zazwyczaj nieme piętno Związku Radzieckiego górowały w tym krajobrazie. Samochód zwolnił, zaparkowano pod jednym z budynków. Trójka mężczyzna przypominających agentów dawnego KGB, z tak samo bandyckimi twarzami, ruszyła przed siebie.
-Wasilij, masz pewność?
-Nie, góra ma.
Rozmowa urwała się tak szybo jak zaczęła. Tym razem przeszkodziła im grupa zbirów tarasując drogą i zadziornym spojrzeniem prosząc się o walkę. Zza barczystej obstawy, przemówił niemłody człowiek.
-I wy też do mnie strzelacie, prawda?
Szpetny uśmiech wykrzywił jego i tak nienaturalna twarz.


Oczywiście jeśli dostanę na przykład dwa duety dość dobre to zastanowię se czy ich nie przyjąć.
Dwie pierwsze postacie do przyjęcia tylko graczom sprawdzonym.

Linki:
-rekrutacja: http://lastinn.info/archiwum-rekruta...lot-kruka.html ([Mag: Wstąpienie] Lot Kruka)
-komentarze: http://lastinn.info/komentarze-do-se...lot-kruka.html
-sesja: http://lastinn.info/sesje-rpg-world-...lot-kruka.html

Blondynka raz jeszcze obudziła się wystraszona. Tym razem leżała na podłodze, a całe ciało ja bolało. Z trudem podniosła się, oparła ciężar na zagipsowanej nodze i ucałowała krzyżyk z szyi.

Rekrutacja trwa od dziś dwa tygodnie. Możliwe ewentualne przesuniecie terminu jeśli ktoś mi zgłosi prace, a tak właśnie – kandydatury proszę zgłaszać w temacie abym nie miał niespodzianki z słanymi postaciami, to samo chętnych na przejęcie.
Nowe postacie wysłać na adres: xxx40@o2.pl. Format Microsoft Office lub Open Office
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline