Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2009, 20:25   #7
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 21354 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Jednym z powodów dla których gra się w RPGi, to po to by poczuć jak to jest kimś lepszym. Bohaterem.Osobą silną nieustraszoną i zwycięską. Postacią podobną do bohaterów książek i filmów (ilu z nich jest brzydkich?).

Cytat:
Dlaczego z bandą zawszonych i brudnych awanturników podróżuje wypachniona czarodziejka?
"Zapomniałeś" tylko dodać że ci brudni awanturnicy to doświadczeni w bojownicy, waleczni i nieustraszeni. A nie banda nieudaczników i krętaczy.
Ale to pewnie przez przypadek przegapiłeś ten fakt, prawda?

Prawda jest taka, że częściej wolimy się wcielać w postacie lepsze od nas samych... niż gorsze. I to dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. I nie jest w tym nic złego. W RPGi gra się dla przyjemności, a nie po to by się katować w imię leczenia kompleksów.

Cytat:
1. Jest sporo męskich fircyków.
Jest sporo podrywaczy...a to nie to samo . A i niziołki nie są popularne, bo nie dość że grube, to jeszcze mało męskie. (Przynajmniej te z warhammera)
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 28-08-2009 o 20:31.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem