Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2009, 09:27   #6
Joppcio
 
Joppcio's Avatar
 
Reputacja: 1 Joppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodzeJoppcio jest na bardzo dobrej drodze
Witam. Cóż, ja się na to pisze. Prosiłbym o kartę joppcio@tlen.pl

EDIT:

Fajnie jakbyś napisał mi również coś o świecie i o kilka słów o Łowcy Potworów. Czy to rzeźnik czy bardziej stawia na spryt by przechytrzyć stwora.

Karta wysłana.

Pkt.6 Regulaminu Podziękowania (posty w stylu "Dzięki", sprawy typu "wyślij też do mnie na moj_mail@adres.pl/kartę wysłałem itp" ) powinny być zamieszczane we własnym poście z pytaniem/prośbą (przycisk "Edytuj") lub przesyłane za pomocą PW. Wyjątkiem są zgłoszenia do sesji, gdzie pierwszy post Użytkownika w temacie, wyrażający chęć uczestniczenia w grze jest dopuszczalny
 

Ostatnio edytowane przez Hawkeye : 30-08-2009 o 20:06. Powód: Pkt.6 Regulaminu - scalenie posta
Joppcio jest offline