Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2009, 11:54   #4
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Już odpowiadam. Tak jak napisałem we wstępie operacja w której weźmiecie udział jest do uzgodnienia. Pteroslaw na życzenie którego otworzyłem tę rekrutację chciałby cały szlak bojowy formacji. Ja jest sceptyczny czy w warunkach pbf-u da się to zrobić, dlatego wolałbym na początek ograniczyć się do jednej operacji. Co będzie później czas pokaże. Jeśli będzie zainteresowanie graczy i chęć do grania będziemy mogli kontynuować.
Mi najbardziej pasuje rozpoczęcie akcji w dniu chrztu bojowego formacji, czyli lądowanie w Normandii. Jeśli jednak większość graczy będzie innego zdania to się dostosuję.
Col. Frost w takim razie możemy założyć, że to jest będzie wasz pierwszy bój razem jako 101 dywizja i w ten sposób piszcie historię waszych postaci. Oczywiście nie wszyscy muszą być szeregowcami bez doświadczenia. Znajdzie się miejsce i dla bardziej doświadczonych postaci. Chciałbym uniknąć postaci oficerów, gdyż chcę się w dużej mierze skupić na relacjach pomiędzy właśnie szeregowymi żołnierzami. Na upartego, jeśli ktoś naprawdę będzie chciał mogę dopuścić taką postać.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline