Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2009, 12:56   #2
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- Pani... - Kastus nie rezygnował.
Jedna stopa na chwilę zniknęła. Rozległo się mruczenie wypełnione czystym niezadowoleniem. Potem nagle wychynęła ręka, która przyciągnęła kapłana bliżej. A właściwie jego torbę. Druga dłoń zaczęła systematycznie przegrzebywać jej zawartość.
- Pani, to jest moja torba.
- Niemożliwe. To pewnie dlatego wisi na twoim ramieniu, hę?
- takiej dawki ironii nie można było nie zauważyć.
- Byłoby łatwiej, gdybyś pani powiedziała, czego szukasz...
Ręka przyciągnęła Kastusa za fraki w dół. Gnomka chciała mieć twarz kapłana na wysokości swojej.
- Dobrze wiesz czego szukam! - warknęła - Gdzie masz moją - pociągnęła nosem - Aha! - okrzyk zwycięstwa wyrwał jej się, jakby wygrała masę kasy w pokera. Wyjęła z torby kapłana szklaną butelkę z płynem w kolorze bursztynu.
- Czy myślisz pani, że to dobry pomysł? - mężczyzna chrząknął znacząco, patrząc w stronę przybyłych.
W tym czasie połowa zawartości znalazła się już w brzuchu kapłanki.
- Nie mendź. - zakorkowała buteleczkę i wrzuciła ją przez ramię na wóz. - Klin działa najszybciej na kaca.
Zeskoczyła na ziemię. Przeciągnęła się.


Jej metr wysokości plasował ją na półce tych wysokich. Gnomów. Dziarskim krokiem podeszła do przybyłych.
- Witam. Nazywam się Drucilla Maelstormknocker. Mówcie mi Dru. Mam nadzieję, że przynieśliście jakąś flaszkę, aby opić naszą przyszłą współpracę. - uśmiechnęła się promiennie.
Kastus westchnął.
- Bez tego ani rusz.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 31-08-2009 o 21:17.
Latilen jest offline