Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2009, 22:06   #10
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hmmm... ja mam taką propozycję... w paru sesjach natknąłem się na coś takiego jak "wirtualne PD i złoto" na tworzenie przedmiotów. System zakłada, że na konkretnym poziomie masz odpowiedni poziom złota... ale zwykle bywa gorzej :P W każdym razie te wirtualne PD i złoto dostawałby mag na poziomie i musiałby je przeznaczyć na stworzenie/proces tworzenia przedmiotu, na inne cele nie mógłby, nadwyżki znikałyby. Taki tylko mały pomysł - sam nie tworzę przedmiotów, ale może komuś by się przydałoby...
Pomysł ten ma jedną wadę...nie bardzo jest gdzie tworzyć przedmioty. Pomijając Waterdeep i Silverymoon, sama dzicz.
A i czasu brak ...Niemniej jak zawędrujecie do miasta dość dużego by była w nim odpowiednia pracownia, mogę wydzielić częśc zarobionych PD na przedmioty. Gorzej z forsą, ta nie jest wirtualna . Trzeba będzie zbierać przedmioty z poległych przeciwników i je przechandlować.

Z uwagi na to, że byłem o te sprawy pytany:
Poniżej spis postaci, ich ras i prawdopodobnych klas (czasami wygląd może być mylący )

Castiel- aasimar- tropiciel
Logain al Mandragoran- człowiek- wojownik
Sylphia van der Mikaal- człowiek-czarodziejka
Roger Morgan –człowiek- łotrzyk
Sabrie- człowiek- wojowniczka
Teuivae'Vaelahr Nantar- elf - czarodziej
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 31-01-2010 o 12:48.
abishai jest offline