Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2009, 20:21   #6
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Nie mam zamiaru grać lecz materiał jest naprawdę przedni (tak, chwale autora) i osobiście nurtuje mnie kilka pytań z tego świata.

1.Jak wygląda sprawa z transportem? Wszakże rasy z dalszych światów są... Z dalszych. Dolecieć tam w rozsądnym czasie jest niemożliwe, a co komu z hibernacji skoro dostawa handlowa dociera po długim czasie. Standardowe napędy nadświetle czy jakieś bramy?
2. Jak wygląda sprawa z poziomem cywilizacji? Były takie zbyt awansowane lub inne z którymi nie było kontaktu? Rasy inteligentnych grzybów, myślące inaczej zupełnie czy podobne?
3. Rzecz która mnie interesowała właściwie pisząc tego posta – broń masowej zagłady. Istnieją cudeńka pokroju Lemowskiego solasera (zasila się ze słońca i po naładowaniu topi pierścienie lodowe planet) czy inne wynalazki jakimi w fabule zaszczycił nas WarHammer 40k? I czy są w siłach komandosów inżynierowie obsługujący sprzęt ciężki i mogący wystąpić o ostatecznie rozwiązanie sprawy?
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline