Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2009, 23:52   #10
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Może dlatego, że czasu jeszcze dużo? Poza tym ja np. nie mogę się zdecydować na jedną konkretną postać.

A gdyby ktoś jeszcze kombinował nad najlepszą postacią, zrobiłem takie małe, śmieszne narzędzie do szybkiego liczenia umiejętności. Jeszcze nieskończone, ale żeby nie było, że w ogóle nie myślę o tym tworzeniu postaci
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"

Ostatnio edytowane przez Wojnar : 03-09-2009 o 00:05.
Wojnar jest offline