Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2009, 18:38   #8
Chester90
 
Chester90's Avatar
 
Reputacja: 1 Chester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumny
Niech i mi będzie wolno powitać zacne grono graczy i jak i naszego wszechmogącego Co do mojego odpisu to zapewne dam go już po poście Alarona, żeby nie odbierać mu palmy pierwszeństwa

Co do rządów w Redanii to wydaje mi się, że Dijkstra rządzi, ale niejako nieoficjalnie. Oficjalnie natomiast przy władzy jest chyba małżonka Vizimira (imię wyleciało mi z głowy), młodociany Radowid i dwór w Tretogorze, czyli tzw. rada regencyjna. Jednak jak zaznaczyłem pewności nie mam

EDIT: Aha przypomniało mi się. Gdybyście coś chcieli np. przeprowadzić rozmowę na osobności z moją postacią to piszcie na gg 4588249. Jestem dostępny po godzinie 18 codziennie tylko, że siedzę na niewidoku.
 
__________________
Mogę kameleona barwami prześcignąć,
kształty stosownie zmieniać jak Proteusz,
Machiavela, łotra, uczyć w szkole.

Ostatnio edytowane przez Chester90 : 05-09-2009 o 18:49.
Chester90 jest offline