Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2009, 12:41   #1
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Lightbulb Saga Świata Mroku - nie rekrutacja

Witam wszystkich serdecznie.
.....Szczególnie zapraszam znajomych, którzy dawno temu uczestniczyli w rozpoczętej przeze mnie (niestety nie zakończonej) przygodzie "Horyzont Zdarzeń".
.....
.....Celem tego postu nie jest rekrutacja, lecz poszukiwanie chętnych i dowiedzenie się jak zapatrujecie się na długą sagę Świata Mroku. Od kilku lat niestety mały mam kontakt z moim MG i znajomymi z ekipy, z którymi to grywałem we wszelakie systemy RPG. Na ostatnim urlopie w Polsce doszliśmy do wniosku, że Lastinn to nasze rozwiązanie, by kontynuować wspólne granie.
.....Plan jest prosty - mamy zamiar rozpocząć sesję Świata Mroku, jednakże nie jako pojedynczą przygodę lecz jako sagę, w której będzie brać udział kilka osób. Możliwe będzie dojście osób w trakcie lub odejście po jakimś czasie. Tak chcielibyśmy stworzyć przygodę trwającą bardzo długo. Przygodę, przez którą przewinie się pewnie wielu graczy, wiele wątków i wiele pomniejszych przygód.
.....
.....Całą sagę prowadzić będzie Uzziah. Z pewnością ja wezmę udział w tejże rozgrywce i różni gracze.
.....
.....Skoro już opisałem sytuację chętnie dowiedziałbym się kim chcielibyście grać w Świecie Mroku i czy w ogóle chcielibyście grać i jakie są wasze zapatrywania na taką sagę. Przypominam, że taka saga w głębokiej teorii nie miałaby końca i często opierałaby się na improwizacji. tak ze strony MG jak i graczy. Nie byłoby "scenariusza", który moglibyście rozgryźć. Jedyne co byłoby określone to "tło" rzeczywistości w jakiej byście grali (chociaż i to nie jest pewne z Maruderami na tym świecie - hehe).
.....
.....No a teraz piszcie, piszcie i odzywajcie się też na PW tak do mnie jak i do Uzziaha.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 07-09-2009 o 13:28.
Khemi jest offline