Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2009, 17:14   #32
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Kontrargument ma sens. Wiesz czemu? Bo o tyle, o ile gra Jaskrem nie byłaby zbyt ciekawa, o tyle gra Cirillą już tak, albo też Emielem Rohellec Terzieff-Godefroy Regisem.
W każdym razie, od początku chodziło mi o postacie do wyboru (stworzone, my tylko wybieramy tą, która nam się podoba).

Nie mniej jednak teraz to twój argument jest bez sensu, ponieważ mówisz, że jesteś przeciwko zmianie bohatera z pierwszej części, po czym stwierdzasz, że inna postać może byś, byleby była wykreowana przez twórców gry.

Poza tym, jak już mówiłem, skoro saga była o Wiedźminie, a występowało tak wielu bohaterów innych od Geralta, nie widzę powodu, dla którego nie mógłbym grać właśnie Emielem Regisem.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem