Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2004, 01:10   #7
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
W odpowiedzi na pytanie Antoine'a:
-Hmm... A co powiesz na to, żeby, jeśli trzeba, wybrać się do tego "człowieka" i porozmawiać z nim? Dowiedzieć się o jego przyszłe zamiary, motywy postępowania i sposób działania? Spróbować odkryć, czy ktoś potężniejszy za tym nie stoi? Przecież sam powiedziałeś, że to tylko słaby wampirek... Zawsze w razie trudności można mu wmówić, że postępuje niegodnie, chociaż... Po drugie... - zmarszczenie brwi, wzrok wbity w oczy Antoine'a - Dlaczego mi nie powiedziałeś? Myślałam, że takich rzeczy przed sobą nie ukrywamy, poradzilibyśmy sobie... razem.

Kiedy Wilhelm wypowiedział swoją kwestię, Tiril przeniosła swój wzrok na jego postać. Przez chwilę świdrowała go oczyma z jakimś błyskiem we wzroku.
-Chyba powinieneś wiele wyjaśnić, Ojcze. Ani ja, ani pan Wilhelm, nie jesteśmy chyba zadowoleni z obrotu sprawy. A ja czuję się lekko lekceważona...


A teraz kilka skarg. Oświeć mnie Thanatosie co do kilku organizacyjnych kwestii. Co z księciem? Rodziną? Nie wiem za bardzo jak wygląda urządzony przez Ciebie świat, dlatego nie chciałabym czegoś palnąć. Może coś na temat okolicy i tutejszych wampirów? Fajnie jest się w czymś orientować, a tu był jedynie raczej mało konstruktywny wstęp... Nie pakuję się w byle co
 
Milly jest offline