Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2009, 22:49   #5
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lirymoor
Od siebie chciałabym tylko dodać, że mam nadzieje na długą (w sensie czasowym głównie )
Taka miała być ta sesja w założeniu. W końcu czas akcji to jakieś trzy lata (chociaż wiadomo, że będą się zdarzały skoki np. kilkutygodniowe ). Także byle tylko gracze dopisali, a MG nie zawiódł, a będziemy się długo i mam nadzieję miło bawić

EDIT:

Nowy post dodany (chociaż prawdopodobnie ostatni, który jest taki długi, więc już więcej nie będziecie musieli się tak męczyć ). Pierwsze zadania zostały przydzielone, a wojna rozszalała się na dobre. Możecie teraz robić co wam się żywnie podoba, nawet przeprowadzić jakiś dialog między swoimi postaciami. Myślę, że stworzyłem ku temu niejedną sytuację

Miłego odpisywania i dobrej zabawy

Mapka dla Lirymoor:
Imageshack - mapaera
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 09-09-2009 o 21:44.
Col Frost jest offline