Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 10:03   #7
uzziah
 
Reputacja: 1 uzziah nie jest za bardzo znanyuzziah nie jest za bardzo znany
Witam!

Chyba nadszedł właściwy czas by wypowiedzieć się w tym temacie. Jak już napisał Khemi, to o czym teraz dyskutujemy jest pokłosiem naszej rozmowy czy raczej luźnych rozważań jakie poczyniliśmy mając okazję spotkać się parę dni temu.
Pamiętając stare i dobre czasy zamarzyło nam się wrócić do regularnych sesji, choć w nieco innym stylu. Mam na myśli techniczną stronę problemu. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że lastinn.info będzie rozwiązaniem tego dylematu.
Dlaczego ten temat pojawił się akurat w tym dziale? (zapytacie, choć w sumie już sie zapytaliście). Zatem spieszę z odpowiedzią. Nie chcę podejść do tematu w zwyczajowy sposób, czyli dopasowywać graczy do sesji. Moim zamiarem jest raczej zgranie tych dwóch aspektów RPG, czyli:
... wybadanie czy nasz pomysł będzie się cieszył zainteresowaniem
... zapoznanie się z ewentualnymi osobami chętnymi na sesje
... zasięgnięcie opinii innych graczy, które bardzo sobie cenie (raczej nie jestem typem "nieomylnego" MG) bo więcej rozmówców to więcej propozycji i pomysłów
Co do moich "zdolności pisarskich" jak to napisała Efcia Oczywiście nawet nie ośmielę się oceniać je samemu, by nie zostac posądzony o oczywisty brak obiektywizmu i nader widoczny konflikt interesów. Autoreklamy więc nie będzie Mogę tylko zapewnić, że będę sie starał z całych sił by to nasze wspólne przyszłe granie dało nam wszystkim choć część satysfakcji z dobrze spędzoneco czasu jaką chcielibyśmy osiągnąć. Tak by nikt nie powiedział, że to był stracony czas.
Byłoby mi miło gdyby choć cześć graczy ze wspomnianej sesji "Horyzont Zdarzeń", w której również uczestniczyłem zechciało zainteresowac się tą o której teraz rozprawiamy.
Kończąc mój wywód... zachęcam wszystkich do dyskusji, konstruktywnej krytyki i wygłaszania poglądów... jakiekolwiek by były
 
__________________
Bohater jest człowiekiem, który kłóciłby się z Bogami i budził diabły w sporze o swą wizję...
uzziah jest offline