Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 14:57   #33
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Kontrargument ma sens. Wiesz czemu? Bo o tyle, o ile gra Jaskrem nie byłaby zbyt ciekawa, o tyle gra Cirillą już tak, albo też Emielem Rohellec Terzieff-Godefroy Regisem.
W każdym razie, od początku chodziło mi o postacie do wyboru (stworzone, my tylko wybieramy tą, która nam się podoba).

Nie mniej jednak teraz to twój argument jest bez sensu, ponieważ mówisz, że jesteś przeciwko zmianie bohatera z pierwszej części, po czym stwierdzasz, że inna postać może byś, byleby była wykreowana przez twórców gry.

Poza tym, jak już mówiłem, skoro saga była o Wiedźminie, a występowało tak wielu bohaterów innych od Geralta, nie widzę powodu, dla którego nie mógłbym grać właśnie Emielem Regisem.
Nie. Piszę, że nie zgadzam się na zmianę bohatera na bohatera stworzonego przez gracza. Czyli na MWWWH (możliwość własnoręcznego wykreowania własnego herosa). Czemu? Bo prowadzi to do stworzenia bezpłciowego mima czego nie lubię.

A ja widzę dwa powody, dla którego nie warto wprowadzić Regisa jako postaci grywalnej. Pierwszy: Sapkowski potwierdził, że powrót Regisa na nogi jest prawdopodobny, ale nie wcześniej niż za kilka tysięcy lat. OK, nie ma przeciwwskazań żeby proces regeneracji przyśpieszyć, ale nie jest to dobrym rozwiązaniem jeszcze z innych względów. Po drugie: zdania nie zmieniam. Gra nazywa się Wiedźmin i powinno grać się wiedźminem. Odpalam 4 część Thiefa i zamiast złodziejem gram jakimś tam strażnikiem. Jak dla mnie byłaby to kompletna porażka. Ponadto co to za frajda grać gościem, którego (prawie) nie da się zabić? I jeszcze do tego nie używa żadnych broni, znaczy się byłby to materiał na jakąś zręcznościówkę typu Legacy of Kain, nie drugą część Wiedźmina.

Za to Ciri jest wiedźminką. W takim przypadku jako postać grywalna może być.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 08-09-2009 o 16:35.
wojto16 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem