Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 18:26   #9
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Nie znam wszystkich zamysłów Uzziaha, lecz (odpowiadając tobie Efcia) sądzę, że przygod nie będzie przygotowana pod postacie tylko będzie na tyle elastyczna, by w trakcie rozgrywki przystosować się do poszczególnych graczy.
My, jako gracze zmienimy przygodę i pokierujemy ją sami a MG będzie raczej "korektorem" świata niż "kreatorem". Postacie rozwijając się budują świat i prowadzą przygody i własne życie a MG "rzuca kłody pod nogi" hehe. no może nie będzie rzucał kłód ale z pewnością ubarwi życie naszych bohaterów.
Sądzę, że czas na rekrutację, skoro dyskusja już trwa. Zanim ją skończymy (dyskusję) - to i rekrutacja powinna być niemalże kompletna. Co do tejże domyślnej rekrutacji - zamierzam być bardzo aktywnym graczem i bardzo bym liczył na osoby, którzy będą mogli zdeklarować się do pisania co najmniej jednego posta w tygodniu. Pamiętam, że to było problemem w Horyzoncie Zdarzeń. Niektórzy gracze mogli nawet odpisywać codziennie ale musieli czekać na innych. Nawet ja nie byłem bez winy, bo sam nieraz "zamulałem" z postami.
Czekam na rekrutacjÄ™ i dalszÄ… dyskusjÄ™.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline