Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 21:30   #26
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Po drodze minęła zaś Logana, czy jak mu tam było, posyłając niespodziewanie mężczyźnie wyjątkowo zabójcze spojrzenie.

Co było tego przyczyną?. Przyczyna była niezwykle, prosta, a zarazem i niezwykle banalna. "Logan" śmiał mieć bowiem dokładnie ten sam pomysł co ona!!.

....

Przeklęty grubas jednak nie ustępował, a coraz większa ilość towarzystwa zaczynała dołączać do dyskusji... .
W tych fragmentach zaznaczyłam o innych czyż nie?. Nie rozumiem więc skąd te oburzenie że kogoś kompletnie olałam. Po prostu nie chciało mi się po kolei wyławiać każdego zdania i umieszczać w moim poście, że ten i ten powiedział to a tamten to, więc wtedy moja to, a jeszcze inny bla... .

To, że niewiele tam jest o tym czy innym BG i jego wypowiedziach wcale nie znaczy że kogoś olałam!. (A tą formę z owymi cytatami wypowiedzi innych co już jest w poście to abi dla mnie sprezentował przez pw... :PP )
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline