Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2009, 15:20   #34
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Początkowo źle się wyraziłem, gdyż chodziło mi właśnie o postać wykreowaną przez twórców

Gra nazywa się Wiedźmin, saga nazywa się podobnie. W sadze występowało wielu bohaterów. W grze również może być inny niż Geralt.

Poza tym śmierć Regisa jedynie ułatwia wprowadzenie go do gry. Wystarczy pomyśleć, a już masz zalety. Wysadzenie w powietrze zamku Stygga przy pomocy magii, przyspieszyło proces regeneracji Wampira, który żyje, ale jest słaby. Tu wrzucasz ograniczenia, których stopniowo pozbywa się bohater.
To kolejny przykład, pierwszy z brzegu, a eliminuje niezniszczalność Emiela, na którego obecnie reagują wszystkie istoty wrażliwe na to. Brak możliwości ukrycia się oznacza ciągłą ucieczkę oraz walkę.
Dodając powód, dla którego nie może pozostać ciągle w jednym miejscu (np. pogoń), uzyskujemy pomysł na fabułę.

A co powiedziałbyś na Fringillę Vigo czy Triss Merigold? Oczywiście pomijając kwestię gustu
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem