Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2009, 16:37   #38
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Tak... Nazwa Wiedźmin zobowiązuje tak samo jak w sadze o identycznej nazwie. Informuję, że dyskusja polega na argumentowaniu. Ja żadnego nie widzę. Z mojej strony wypłynął, czemu nie zobowiązuje. Z twojej wypłynęło... no właśnie... co? Powtórzenie tezy.

Szczerze powiedziawszy to zdecydowanie żaden argument. Dlaczego? Geralta też trzeba osłabić lub, przykładowo, umieścić w innym świecie, ale to z kolei umożliwia również grę czarodziejkami.

Dobrze, że to nie był pierwszy z brzegu przykład, prawda?

No tak, masz rację, jak można było być tak bezmyślnym, żeby nie wpaść na to, iż pazury oraz zdolności Nosferata są kompletnie bezwartościowe w sesjach RPG, nieprawdaż?
Przecież każde dziecko wie, że RPG polega jedynie na zabijaniu wrogów...
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem