Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2009, 19:43   #39
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Tak... Nazwa Wiedźmin zobowiązuje tak samo jak w sadze o identycznej nazwie. Informuję, że dyskusja polega na argumentowaniu. Ja żadnego nie widzę. Z mojej strony wypłynął, czemu nie zobowiązuje. Z twojej wypłynęło... no właśnie... co? Powtórzenie tezy.
Przyganiał kocioł garnkowi.

Cytat:
Szczerze powiedziawszy to zdecydowanie żaden argument. Dlaczego? Geralta też trzeba osłabić lub, przykładowo, umieścić w innym świecie, ale to z kolei umożliwia również grę czarodziejkami.
Można to rozwiązać w stylu Gothica 3 bez potrzeby powtarzania tych samych zagrywek. Znaczy się Geralt nie jest na najwyższym stopniu rozwoju, a na starcie otrzymuje już jakiś poziom i parę umiejętności. Jednak sporo ma jeszcze do odkrycia.

Cytat:
No tak, masz rację, jak można było być tak bezmyślnym, żeby nie wpaść na to, iż pazury oraz zdolności Nosferata są kompletnie bezwartościowe w sesjach RPG, nieprawdaż?
Przecież każde dziecko wie, że RPG polega jedynie na zabijaniu wrogów...
Przecież każde dziecko wie, że najlepszą metodą prowadzenia dyskusji jest uznawanie, że druga osoba stwierdziła coś czego rzeczywiście nie stwierdziła.

To nie jest sesja rpg, tylko pełnoprawne komputerowe rpg. Do tego sequel, a sequele mają to do siebie, że opierają się na podobnym systemie jak poprzednia część (pomijając takie tytuły jak Fallout 3 stworzone wiele lat później i przez innych twórców). Wprowadzenie Regisa wymagałoby za dużych zmian w tym systemie. Nie potrafi używać broni mając do dyspozycji tylko zęby i szpony. Eliminuje to tradycję ekwipunku. Poza eliksirami i jedzeniem nie przychodzi mi do głowy co jeszcze mógłby nosić. Poza ograniczeniem noszonych zbroi twórcy byliby zmuszeni do wyeliminowania możliwości noszenia broni. Takie rozwiązanie nie przyjęłoby się wśród zachodnich graczy (a oni mimo wszystko są bardzo ważną grupą docelową o czym świadczy fakt, że dla nich wprowadzono amnezję Geralta).

Zresztą po co ze mną dyskutujesz? Przecież wiadomo już od poprzedniego postu, że zdania nie zmienię. Ja zadałem sobie podobne pytanie i wreszcie stwierdziłem:

EOT !
 
wojto16 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem