Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2009, 19:50   #4
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Sesja Qumiego

Więc tak- z tego co wyczytałem, gramy martwymi ludźmi, czyli zaczynamy grę na planie letargu? Czy może serducho tchnęło w zwłoki życie i teraz jesteśmy normalnie żywi/nieumarli/półnieumarli? I, oczywiście, sesja ma mieć mroczny, emowaty klimacik?

Jakich postaci oczekujesz? Mrocznych, normalnych? Oczekujesz księżniczki, której rycerz zginął, samotnej nekromantki, coś w tą nutę? A może zgodzisz się na wilkołaka lub wampira?

PS. Do kiedy trwa rekrutacja? Ciągle moje podręczniki stoją w przedpokoju w wielkim, ciężkim stosie, za który nie chce mi się zabierać Ten stan minie za jakieś 3 tygodnie, ale jeśli trzeba zrobić karty wcześniej to mogę się nie wyrobić... :-/

PS2. Napisz coś więcej o tym, jak zaczynamy, bo teraz jest to naprawdę zagadkowe
 
Kaworu jest offline