Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2009, 23:54   #10
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Moi drodzy...


Do dnia dzisiejszego otrzymalam tylko czesc obiecanych kp. Jak wspominalam rekrutacja konczyc sie miala.. wlasnie dzis....
Na wasze szczescie/nieszczescie wypadla mi przeprowadzka do nowego mieszkania, ktora potrwa jeszcze przez jutrzejszy dzien. W zwiazku z czym czekam na brakujace karty do wtorku. W srode pierwszy post (musze poczekac az mi meble przywioza bo na podlodze pisac mi sie nie chce :P ). Mam nadzieje, ze spoznialscy wyrobia sie do tego czasu.

Pozdrawiam.
Mid.

Ps. W razie potrzeby konsultacji na necie bede jutro rano i popoludniu przez chwile.. Mozliwe ze uda mi sie tez byc we wtorek rano, ale nie obiecuje. W razie czego pisac na pw. Bedzie latwiej o odpowiedz.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline