Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 19:59   #6
Duch
 
Duch's Avatar
 
Reputacja: 1 Duch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znany
Może taka jaka jest po prostu.

EDIT:

Przeczytałem następnego posta MG i jestem załamany. Nie wiem jak do tego podchodzą inni ale ja mam swój koncept postaci który został zmasakrowany, zmieszany z błotem i wypluty przez MG
Moje zastrzeżenia:
- Karanic został na zewnątrz i nie wchodził do ziemianki, choć nie wiem jak inni.
- Został na straży i przepuszczenie nie kryjącego się z niczym krasnoluda graniczy ze skrajnym debilizmem mojej postaci.
- Z postów innych graczy widzę, że nie mają do siebie zaufania, a z posta MG widzę, że zachowują się jak kompania która wypiła już nie jeden browar.
- Nie sądziłem, że nasza tropicielka chodzi z wielkim dekoltem.
- Osobiście nie toleruję jak ktokolwiek precyzuje zachowanie mojej postaci poza sytuacjami kiedy sama nie ma kontroli nad własnym ciałem/umysłem.

Odpiszę na posta starając się tym razem jakoś dopasować do sytuacji jednak prosiłbym aby zachowanie postaci pozostawiono graczom i aby MG przywiązywał większą uwagę do tego co gracze robią bo mam wrażenie, że scenariusz został już napisany, a działanie graczy jakie by nie było i tak go nie zmieni.

To takie moje drobne uwagi i jestem ciekawy co inni na to i czy to tylko ja mam jakieś inne podejście do sesji pbf.
 
__________________
Dziewięć kroków przed siebie obrót i strzał nie najlepszy moment na błąd matematyczny.

Ostatnio edytowane przez Duch : 14-09-2009 o 20:21.
Duch jest offline