Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 23:42   #10
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zgadzam się z Xeperem co do kolejki. Ustalmy sobie, że MG pisze dwa razy w tygodniu (ew. czeka ze swoim postem na wszystkich graczy, jeśli będzie taka potrzeba), a reszta po jeden, góra dwa posty między postami MG (nie ograniczajmy się do "każdy jeden post", bo niektórzy wolą pisać krócej a częściej i chętnie biorą udział w dyskusjach, ale z kolei za dużo spowoduje, że Ci którzy nie mają czasu często wchodzić na forum i pisać będą poszkodowani, bo decyzje będą podejmowane bez nich). Tyle ode mnie na temat postowania.
Co do apelu to po części się zgadzam, że potrzebujemy swobody, bo inaczej Kirholm mógłby sam wszystko napisać. Z drugiej strony słów "- Wchodźcie, - powiedział Maldred" (czy jakoś tak) nie uważam za ograniczenie mojej wolności. Mniej więcej takiej reakcji można się było spodziewać. Tak samo gdybym napisał w swoim poście, że kogoś o coś pytam, a ten(/ta) wzrusza ramionami, to chyba też nie byłoby nadużyciem. Choć oczywiście dłuższe dialogi lepiej ustalać na GG i później wklejać. Czy ktoś z graczy ma coś przeciwko takiemu pomysłowi (który będzie się wiązał z dziwnymi osobami dręczącymi Was dziwnymi problemami o dziwnych porach )? Mój numer gadu-gadu jest dość łatwo dostępny w profilu i nie ma problemu żeby do mnie pisać (nie czekajcie aż będę dostępny, bo nie bywam).
Garzzakhz, nie wiem czy czytałeś coś o mechanice, ale tutaj nie ma czegoś takiego jak poziomy. Nasz czarodziej akurat się wysilał, żeby użyć potężnych zaklęć, to to zrobił. Ty z resztą też rzuciłeś krasnoludem na trzy metry, co niekoniecznie jest łatwe (szczególnie gdy siedzimy w pomieszczeniu mniejszym niż 3 metry). Nie możemy przesadzać, ale niech każdy sobie ocenia, czy jego postać nie przegina, w razie czego MG mu zwróci uwagę. Ty nie musisz wiedzieć jakie treningi przechodził ktoś z nas, lub jakie przedmioty nosi przy sobie.
Co do pisania bez czytania to nic ISTOTNEGO mi się nie rzuciło w oczy, ale popieram, że trzeba na to uważać.
Cytat:
Napisał Duch
- Nie sądziłem, że nasza tropicielka chodzi z wielkim dekoltem.
Ona nie chodzi, ona siedzi :P
A tak przy okazji to witam wszystkich graczy i naszego miłego, jedynego w swoim rodzaju i niezrównanego MG (słodzenie MG: +1 poziom) i mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline