Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2009, 18:12   #9
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Można korzystać z podręczników Drogi Feniksa, Skorpiona,Żurawia,Lwa, Jednorożca. Tylko uprzedźcie mnie w karcie , że tak jest. Bo nie znam tych podręczników na pamięć i posprawdzam z chęcią.
Co do Rang, to w story telling'u używam też tego jako miary statusu danej postaci w społeczeństwie.
Dominowały będą elementy wymagające sprytu, pomysłowości. Kampania pełna będzie raczej intryg . Walka również się pojawi.
Podczas twożenia historii postaci uwzględnijcie to , że jest 2 RANGOWA. Nie może być zatem "przekoxana". 1 ranga to młodzik , który dopiero skończył nauki. 2 ranga to osoba ,która zdobyła już doświadczenie i minimum uznania. Dla kontrastu ranga 5 to już wielki daimyo.
Co do materiałów wszelakich. Proszę odezwać się do mnie na maila, tam przekaże co będzie komu dokładnie potrzebne.
jagielek@gmail.com

EDIT:

Co do samej sesji jeszcze. Ostrzegam was z góry , iż L5K jest systemem wymagającym znajomości prawa , obyczajów i podstaw historii Rokuganu. W ten sposób gra będzie ciekawsza i nawet prosta rozmowa może być dla gracza wyzwaniem . Etykiety panującej w rokuganie będę przestrzegał.




Proszę nie pisać posta za postem, tylko wykorzystać przycisk "Edytuj".
Pozdrawiam
Kerm

Dalej nikt nie przesłał mi karty ani nie napisał maila o materiały . Śmiało
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 16-09-2009 o 17:45. Powód: Post pod postem
Mizuki jest offline