Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2009, 06:31   #8
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Napiszę krótko o problemie, z jakim mam do czynienia w PW. Nie musicie do mnie pisać, czy postać, jaką wymyślacie jest odpowiednia i czy trzeba będzie ją zmienić itp. Twórzcie - opiszcie się tak jakimi chcecie być - jesteście skrępowani tylko własną wyobraźnią (i limitem kropek na karcie). To ostatnie ewentualnie da się obejść, jeśli uzasadnicie to i dobrze opiszecie.

Dodatkowo - nie dziwcie się, że obok wilkołaków pozwalam tworzyć karty wampirów itp (a były już ciekawe pomysły jeszcze innych kombinacji). Ja nie będę miał najmniejszego problemu z prowadzeniem tej samej sesji dla magów, wampirów, wilkołaków i kogo byście tam jeszcze nie wymyślili. Jeśli wy znajdziecie sposób, by się nie pozabijać na sesji będąc np. "genetycznymi" wrogami to fajnie - jeśli będzie konflikt - mi to wcale nie przeszkadza.

EDYTOWANY DODATEK:

Na chwilę obecną powrót zadeklarowali:
Cedryk - Szaon Borowski
Rasgan - Adam
Efcia - Sarah Addington
Behemot - Sean "Dreamer" Shyde

Nowi gracze, wchodzący do sesji:
Mira - Arashi Yamada
Jak już widzę możliwe, że będziemy mieli zestaw wybitnych graczy.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 20-09-2009 o 08:52.
Khemi jest offline