Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2009, 06:22   #8
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Ech, w życiu bym się nie spodziewał, że ktoś zrobi z tego taką wielką aferę. Napisałem wiadomośc prywatną, ale skoro temat jest dalej rozstrząsany na forum, to poczułem się w obowiązku odpowiedziec. Miałem nadzieję, że jest jakaś wolnośc wypowiedzi na forum, a że jestem już starym graczem miewam najczęściej już jakieś wymagania. Poziom zaprezentowanego postu po prostu raził mnie błędami logicznymi, jakimś atakiem na moją wizję Warhammera. Może nie powienienem się wypowiadac jako całkiem świeży, a moja reakcja była emocjonalna, ale myślę że forum o tak ugruntowanej pozycji powinno dbac o poziom ukazujących się sesji - dlatego się odezwałem. Podobnie wypowiedź innego forumowicza od razu odczytano jako "kopanie leżącego". Jestem otwarty na krytykę i oczekuję tego samego od innych, którzy decydują sie cos napisac. Zaskakuje mnie też, że ten sam bardzo doświadczony forumowicz, który grzmi na temat ochrony słabszych, sam feruje wyroki na temat jakże niskiego i odbiegającego od jego poziomu innych.
Nie wiem, czy przeczytacie tego postu, bo już rozpoczęto kampanię, w których pojawia się słowo "blokada". Sami sprawdźcie - rzeczywiście, bezmiar mych grzechów ogromny.
PS. Kutak - wbrew twoim przypuszczeniom nikt mnie jeszcze nie skrytykował ani nie zmieszał z błotem za to co mimo mikroskopijnego stażu zdążyłem napisac. Wręcz przeciwnie, dostałem nawet parę pozytywnych komentarzy za pierwsze posty. Twój negatyw jest pierwszy - szkoda, że nie za posty tylko za wypowiadanie własnego zdania.
Proszę wybaczyc, że piszę na zamkniętym wątku, ale jako wywołany do tablicy zawsze staram się odpowiedziec.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline