Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2009, 13:16   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Rozmawiając dziś z Milly wspomniałem o sprawie warsztatów w dziale historycznym, a raczej braku potrzeby istnienia takowych. Ta jednak stwierdziła, że jestem w błędzie i wysunęła kilka argumentów, które trudno zanegować.
Miedzy innymi, że można by poprawić umiejetnośc tworzenia postaci historycznych, zbierania materiałów, ćwiczenia w jak najlepszym odgrywaniu bohaterów w realiach epoki, czy stylizacji postów tak by jak najwierniej oddawały manierę na przykład Dzikich Pól.

Przyznam sam, że nie wiem co o tym mysleć dlatego ciekawy jestem waszego zdania i czy ktoś byłby nimi zainteresowany. Zadanie wydaje się gigantyczne dlatego chciałbym również dowiedziec się kto byłby chętny w pomocy przy ich prowadzeniu.

Zatem czekam na wasze opinie i pomysły.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 23-09-2009 o 14:15.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem